1
دوشنبه ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۵
استفاده از بامبو صددرصد بازیافتی در دکوراسیون داخلی
استفاده از بامبو صددرصد بازیافتی در دکوراسیون داخلی
به تازگی ورقه‌های سه لایه بامبو که صد در صد بازیافتی است، به منظور استفاده در دکوراسیون و طراحی داخلی ساختمان‌ها به بازار آمده که دارای قابلیت های چشمگیری است.


معماری نیوز- سرویس بین‌الملل: این روزها به دلیل گسترش بکارگیری انواع مصالح و تجهیزات بازیافتی و به اصطلاح سبز در صنعت ساخت و ساز کشور، بسیاری از تولیدکنندگان به سوی تولید این گونه مصالح روی آورده‌اند که به ویژه در بخش دکوراسیون داخلی به رشد قابل توجهی دست پیدا کرده است.

ورقه‌های سه‌ لایه بامبو نیز یکی از این مصالح مخصوص دکوراسیون داخلی است که رقص نور و جلوه های ویژه‌ای را درفضا به وجود می‌آورد. این چوب‌های بامبو به قدری از قدرت انعطاف پذیری بالایی برخوردارند که‌‌ می‌توان به راحتی در آن کش و قوس‌های خلاقانه با سطح بادوام و محکم ایجاد کرد.


ابزارآلات
این پنل‌ها که با نام تخصصی PlybooStrand به بازار عرضه شده اند،‌‌ می‌توانند همچون یک چوب سبک و منعطف در کلیه کاربردهای تکنیکی و فنی مانند ماشین آلات CNC و سایر ابزارآلات دستی و ماشینی به کار گرفته شوند.

بَست و چسب 
پنل های PlybooStrand به راحتی در تکنیک‌های مربوط به بَست مثل نازک‌کاری، پیچ، براد استخوان و گیره و روش چسب مورد استفاده قرار‌‌ می‌گیرند.

سنباده زدن   
این پنل‌های دکوری مانند یک چوب سخت به راحتی قابل سنباده زدن هستند و آن‌چنان سطح صاف، صیقلی و براق پیدا‌‌ می‌کنند که درخشندگی قابل توجهی به فضای داخلی خانه، رستوران، کافی شاپ و مکان های اداری و تجاری می‌دهند.

مرحله نهایی 
در این مرحله پنل های PlybooStrand با روش‌های متعارف همچون دستی، اسپری و قلم مو نهایی شده و به مرحله بهره‌برداری می‌رسند. همچنین‌‌ می‌توان با اشعه ماوراء بنفش به نوعی رنگ و نمای این پنل‌ها را زنده کرده و شفافیت آنها را بالا برد.اطلاعات تماس
دفتر مرکزی
تلفن تماس : 33305855-041   ،   09144049096
ایمیل : Info@etude-arch.com
شبکه های اجتماعی
Ejgcfzfy.png
Ejgegafz.png
Ejfqfvfs.png
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت معماری اتود می باشد
admin@etude-arch.cometude-arch.com